تا حالا دیدین مشاور املاک گریه کنه؟

معلومه که ندیدین! چون خرید و فروش املاک و مستغلات، یک شغل شگفت انگیز و پولساز در دنیاست که خیلی‌ها آرزوش رو دارن. اینم میدونم که کار سختی دارین. ما اومدیم تا جایی که بشه کار رو براتون ساده کنیم.

phone

فایل های شخصی رو از فضای مجازی به صورت لحظه ای پیدا میکنیم و در بخش فایلینگ هوشمند در اختیارتون قرار میدیم. این فایل ها با جزییات کامل در دسترستون قرار میگیره تا دیگه دنبال فایل شخصی در سامانه های مختلف نباشین و با آگهی های شخصی ثبت شده توسط همکارانتون هم مواجه نشید.

خیلی راحت و در چند ثانیه تقاضای مشتریتون رو ثبت کنین تا مالیما فایل های مناسب رو که چند لحظه قبل در فضای مجازی منتشر شده رو جستجو کنه و به شما پیشنهاد بده. از اون مهمتر تقاضاهای مشتریانتون یه جا و همیشه در دسترستون باشه و گم گور نشه و این باعث میشه شما فایل های بیشتر و به روز داشه باشین برای مشتریتون.

اصلا نگران نباشین. ما میگردیم و اگر فایل شخصی مناسب با تقاضاتون رو جایی پیدا کردیم، برای مالکش پیامک ارسال میکنیم و بهش میگیم که شما برای ملکش مشتری دارید.

شرط می‌بندیم که بهتر از ما پیدا نمیکنین و خدمات سامانه ما از تمام سامانه های که می‌شناسید کارآمد تر و مفید تره که اگر گشتید و سامانه ی بهتر از ما پیدا کردید، هر سرویسی را که بخواین، رایگان بهتون میدیم ۷ روز هم میتونین از مالیما به صورت رایگان استفاده کنین و ببینید که چه عشق و تلاشی براتون گذاشتیم. پس بدون نگرانی و به راحتی ثبت نام کنید.

۷ روز فرصت تست رایگان